Doprava a platba

1) Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty.

2) Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 1 pracovního dne po obdržení objednávky (při platbě předem max. do 1 prac. dne od obdržení platby). U popisu 3 až 5 dnů se rozumí pracovních dnů. Děkujeme za pochopení. 

3) Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací a záruční list.

4) Vyhrazujeme si právo na dílčí dodávky zboží, nebo vrácení hotovosti při platbě předem na účet. V případě, když zboží bude vyprodáno a nebude znán nový termín dodání zboží na sklad.

5) Při objednávce nad 5.000 Kč Vám nebude účtováno poštovné (platí pouze pro Českou republiku) neplatí u balíku Express. Pokud zákazník vrátí zboží a částka objednávky klesne pod 5.000 Kč bude poštovné doučtováno - dobírka: 109 Kč, platba předem: 99 Kč.

 

Možnosti dopravy

balik-do-ruky-ceska-posta

Balík do ruky

Odesíláme skrze Českou poštu přímo do vašich rukou. Objednávky do 14:00 expedujeme ještě tentýž den (odesíláme pondělí až pátek).
Cena: 109 Kč
Při objednávce nad 5.000 Kč ZDARMA.
balik-na-postu-ceska-posta

Balík na poštu

Odesíláme skrze Českou poštu na Vámi zvolenou nejbližší poštu. Objednávky do 14:00 expedujeme ještě tentýž den (odesíláme pondělí až pátek).
Cena: 99 Kč
Při objednávce nad 5.000 Kč ZDARMA.
balik-express-ceska-posta

Balík expres

Odesíláme skrze Českou poštu. Balík bude doručen do 24 hodin od odeslání. Objednávky do 14:00 expedujeme ještě tentýž den (odesíláme pondělí až pátek).
Cena: 199 Kč
 

 


 

Možnosti platby

 

Dobírkou

Zboží platíte České poště až při převzetí objednávky.
ZDARMA
 

Převodem

Číslo účtu a variabilní symbol (číslo objednávky) Vám dorazí na email po ověření skladu zda zboží je skladem. Objednávka bude odeslána po obržení platby na účet.
ZDARMA

 


 

Výměna zboží

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu provozovny, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník. Cena poštovného za výměnu v Čr 109,- kč, Slovensko 249,- Kč( 9,80,- Euro). 

Adresa pro výměnu nebo vrácení zboží: Mammut Shop Brno, Tomáš Paufošima, Heršpická 813/5 (M-Palác), Brno 639 00

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení