Doprava a platba

1) Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty.

2) Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 1 pracovního dne po obdržení objednávky (při platbě předem max. do 1 prac. dne od obdržení platby). U popisu 3 až 5 dnů se rozumí pracovních dnů. Děkujeme za pochopení. 

3) Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací a záruční list.

4) Vyhrazujeme si právo na dílčí dodávky zboží, nebo vrácení hotovosti při platbě předem na účet. V případě, když zboží bude vyprodáno a nebude znán nový termín dodání zboží na sklad.

 

Možnosti dopravy

balik-do-ruky-ceska-posta

Balík do ruky

Odesíláme skrze Českou poštu přímo do vašich rukou. Objednávky do 14:00 expedujeme ještě tentýž den (odesíláme pondělí až pátek).
Cena: 129,- Kč
 
balik-na-postu-ceska-posta

Balík na poštu

Odesíláme skrze Českou poštu na Vámi zvolenou nejbližší poštu. Objednávky do 14:00 expedujeme ještě tentýž den (odesíláme pondělí až pátek).
Cena: 109,- Kč
 
balik-express-ceska-posta

Balík expres

Odesíláme skrze Českou poštu. Balík bude doručen do 24 hodin od odeslání. Objednávky do 14:00 expedujeme ještě tentýž den (odesíláme pondělí až pátek).
Cena: 229,- Kč
 
Osobní vyzvednutí na výdejní místě v Brně
 
Zboží si vyzvednete na výdejní místě, po jeho zaplacení převodem nebo kartou. 
Cena: 49,- Kč
 
 

 


 

Možnosti platby

 

Dobírkou

Zboží platíte České poště až při převzetí objednávky.
Cena: 29,- Kč
 

Převodem

Číslo účtu a variabilní symbol (číslo objednávky) Vám dorazí na email po ověření skladu zda zboží je skladem. Objednávka bude odeslána po obržení platby na účet.
ZDARMA

 


 

Výměna zboží

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu provozovny, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník. Cena poštovného za výměnu v Čr 129,- kč, Slovensko 299,- Kč( 9,80,- Euro). 

Adresa pro výměnu nebo vrácení zboží: Mammut Outlet, Heršpická 813/5 (M-Palác), Brno 639 00