Zákaznické účty

Každý nákup uskutečněný přes Váš zákaznický účet jak na prodejně tak na eshopu, Vám bude přičten k Vašemu zákaznickému účtu. Výše zákaznického účtu je souhrnem všech Vámi realizovaných nákupů za rozhodné období 5 let uskutečněných pod Vaším zákaznickým účtem. Prémiová hladina je určována podle výše zákaznického účtu vždy k aktuálnímu datu za rozhodné období. Do evidence nákupů se nevztahují nákupy z kategorie Doprodej a Akční cena.

Bronzový zákazník Mammut

Bronzový zákazník Mammut

Aktivaci bronzového zákazníka obdržíte po celkovém nákupu v hodnotě 24.999,- Kč
Sleva na tomto eshopu - 3%
Sleva na prodejně v Brně - 12%
Stříbrný zákazník Mammut

Stříbrný zákazník Mammut

Aktivaci stříbrného zákazníka obdržíte po celkovém nákupu v hodnotě 49.999,- Kč
Sleva na tomto eshopu - 5%
Sleva na prodejně v Brně - 15%
Zlatý zákazník Mammut

Zlatý zákazník Mammut

Aktivaci zlatého zákazníka obdržíte po celkovém nákupu v hodnotě 99.999,- Kč
Sleva na tomto eshopu - 10%
Sleva na prodejně v Brně - 20%
 

Věrnostní program slev nelze uplatnit na doprodejové a akční zboží, slevu nelze kombinovat s jinými akcemi. Slevu nelze uplatnit na nákup dárkových poukazů.

 

 

 

Pokud jste si v minulosti u nás registroval svůj účet obsahující Vaše osobní údaje, a to pro účely jednodušší správy Vašich nákupů a souvisejících věrnostních výhod.

Vzhledem k nové právní úpravě účinné od 25. května 2018 Vás žádáme o udělení nového souhlasu(novou registraci) se zpracováním Vašich osobních údajů, abychom mohli nadále zpracovávat Vaše osobní údaje a tím pádem poskytovat služby spojené s Vaším registrovaným účtem a zachovat Vaše věrnostní výhody.

Nová registrace:

Pokud jste nám do 25. května 2018 nedali souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů je potřeba si vytvořit novou registraci.

Více zde: https://www.eshop-outdoor.com/registrace/

Od 25.5.2018 nebude možnost se do registrovaných účtů přihlásit, jelikož budou smazány.